Memory Gym


Memory Gym نرم افزاری جهت بهبود و ارتقا عملکرد حافظه می باشد. در این نرم افزار تمریناتی برای کمک به گسترش تفکر کلامی، حافظه فعال و بهبود مهارت های پردازش اطلاعات طراحی شده است. این نرم افزار با پشتیبانی از حافظه فعال راه موثری است برای کمک به کودکانی که مشکلات یادگیری دارند و همچنین باعث بهبود توجه بینایی و شنوایی، حافظه فعال، مهارت حل مساله و سرعت پردازش ذهنی می شود.

این مجموعه شامل 6 مرحله ارزیابی در زمینه های مختلف حافظه و ارائه تمرینات بسیار هوشمندانه جهت بهبود آن می باشد .

این نرم افزار در پنج سطح جداگانه طراحی شده که شامل :


نسخه Primary Edition جهت :بهبود عملکرد حافظه از طریق تمرینات شناختی برای کودکان 6 تا 12 ساله.

نسخهBRONZE  Adult Edition جهت: افراد بالای 13 سال جهت بهبود عملکردحافظه در  کودکان بیش فعال (ADHD)، کودکان نقص توجه (ADD)، کودکان اختلال یادگیری و تمریناتی که بیشتر کودکان به آن علاقه مند می شوند.

نسخهSILVER  Adult Edition جهت: بهبود عملکردشناختی حافظه در  بزرگسالان با آسیب های شناختی مانند ضربه مغزی (TBI)، سکته مغزی (stroke)، بیش فعال بزرگسال (Adult ADHD )و سایر اختلالات شناختی. 

نسخهGOLD  Adult Edition جهت: بهبود عملکرد حافظه برای بزرگسالانی که نگران عملکرد حافظه خود می باشند، پیشگیری از اختلالات حافظه وابسته به سن، اختلالات خفیف بیش فعالی.

نسخهChallenge Edition جهت: ارتقا عملکرد حافظه و بالا رفتن از سطح نرمال و مناسب برای افرادی که می خواهند حافظه سریع، منعطف و شارپی داشته باشند.

توضیحات خرید :

قیمت تمامی نسخه ها یکسان می باشد و شما بعد از پرداخت می توانید این مطلب را که کدام نسخه را نیاز دارید با ما در میان بگذارید.