راهنمای خرید


1- هنگام نصب نرم افزار، سیستم شما نباید به اینترنت متصل باشد ولی بعد از فعال سازی محدودیتی وجود نخواهد داشت. 
2- هزینه مربوط به هر نرم افزار جهت نصب روی یک سیستم می باشد. 
3-  کلیه نرم افزار های موجود نیاز به یک کد فعال سازی بر روی سیستم دارند . لذا بعد از نصب نرم افزار کدی توسط نرم افزار بر روی سیستم شما تولید می شود که آن کد را شما برای ما ارسال می نمایید و ما برای شما کد فعال سازی را ارسال می نماییم .
4- دقت نمایید این کد با تغییر ویندوز ، تغییر سخت افزاری و امثالهم تغییر می نماید که در یافت کد جدید مستلزم پرداخت هزینه مجدد می باشد .
5-  قبل از نصب و خرید هر نرم افزار دقت نمایید که نرم افزارهای خریداری شده را روی سیستمی نصب فرمایید که مختص این کار باشد و آلوده به ویروس، نرم افزارهای اضافی و یا مشابه نباشد.
6- در صورتی که فردی نتواند با کد فعال سازی ارسالی نرم افزار را فعال نماید مستلزم ارسال سیستم خود به محل شرکت با هزینه شخص خریدار می باشد ( چه ارسال سیستم به شرکت و چه بازگشت سیستم )
7- با توجه به اینکه کد تولید شده بعد از اعلام امکان غیر فعال نمودن مجدد را ندارد، لذا هنگام خرید دقت فرمایید چون به همین دلیل امکان مرجوع مبلغ وجود ندارد.
8- عموما امکان بازیابی بانک اطلاعاتی نرم افزارها وجود ندارد، لذا دقت فرمایید در صورتی که به هر دلیل نرم افزارهای خریداری شده دچار  اشکال شوند از بین رفتن اطلاعات نرم افزار و مراجعین امری غیر قابل اجتناب می باشد.
9- بعد از خرید راهنمای نصب برنامه به صورت فایل PDF برای شما ارسال خواهد شد.
10- دقت نمایید از آنجایی که حجم فایل های نصبی نرم افزار های توانبخشی شناختی زیاد می باشد سورس برنامه برای شما پست خواهد شد و امکان دانلود آن وجود ندارد، لذا در زمان خرید از طریق درگاه اینترنتی در درج آدرس دقت نمایید.